پشتیبانی سیستم عامل ®Microsoft® Windows  

کپی شارپ با جدیدترین سیستم عامل های Window/ios/linux/Mac Os/black berry سازگار هستند. تمامی درایورهای راه انداز سخت افزار کپی شارپ تست ویندوز مایکروسافت را به خوبی پشت سر گذاشته اند. تمامی سیستم عامل ها مورد تست و آزمایش  (WHQL) قراره گرفته اند. کابران می توانند با اطمینان خاطر از این محصولات استفاده نمایند.
سیستم عامل کپی شارپ
sharpdesk mobaile

Sharpdesk Mobile

شارپ دسک موبایل کاربران Windows® 8. Windows® RT. Apple®. iOS®. Google®. Android قادر می سازد تا اسناد و مطالب خود را از موبایل یا رایانه شخصی به راحتی برای کپی شارپ MFP (چندکاره) ارسال و به مرحله چاپ برسانند. کاربران با این نرم افزار می توانند مطالب اسکن شده توسط کپی شارپ MFP (چندکاره) را به طور مستقیم با موبایل و رایانه شخصی خود به اشتراک بگذارند یا به عنوان پیوست های ایمیل ارسال کنند Sharpdesk Mobile برای کاربران Windows بدون هزینه در Windows Store  فروشگاه App Apple برای کاربران iOS و Google Play Store برای کاربران Android موجود می باشد.

اتصال شبکه بی سیم کپی شارپ

کپی های شارپ چندکاره با شبکه های بی سیم در شرکت های بزرگ نصب و راه اندازی شده اند. پرینتر و کپی های شارپ را در مکانهایی که مودم وایرلس وجود دارد میتوان به شبکه داخلی متصل کرد. شما به وسیله اتصال بی سیم دیگرنیازی به هاب و کابل ندارید. از این رو کاربرانی بیشتر می توانند با پرینترهای چند کاره شارپ ارتباط برقرار نمایند. توجه داشته باشید که مدل های جدید شارپ دارای این قابلیت هستند.
وایرلس کپی شارپ

چاپ و اسکن مستقیم با کابل و فلش USB

بیشتر مدل های کپی شارپ به کاربران اجازه می دهند تا مستقیماً از USB عمل اسکن و چاپ را انجام دهند. این ویژگی با به حداق رساندن مراحل اضافی کاربران را برای دستیابی به استفاده آسان کمک می کند. سازمانهای اطلاعاتی و امنیتی می توانند از سیاست امنیتی شارپ پیروی کنند و از سواستفاده دیگران جلوگیری نمایند.
USB Printing sharp
sharpdesk

شارپ OSA نرم افزار اسکنر شبکه

همراه با Sharpdesk یا بدون آن، ابزار اسکنر شبکه شارپ OSA دسترسی سریع به اسکن و چاپ را فراهم میکند.
گردش کار روی Sharp MFP از طریق یک رابط شخصی که برای هر کاربر طراحی شده است. “دکمه های میانبر سفارشی ایجاد کنید”. برای دسترسی مستقیم به گردش کار در سند خود، روی Sharp MFP یا فهرست “My Document” یا سایر موارد فهرست خودتان را ایجاد کنید. پوشه ها را بر روی رایانه شخصی خود انتخاب نمائید تا سند را برای چاپ از آن اسکن کنید. مدیریت IT کامل است، کنترلی که با رایانه های شخصی می توان با استفاده از کنسول مدیریتی Sharp OSA NST که به صورت متمرکز اداره می شود، دسترسی پیدا کرد.

مقصد اسکن چندگانه کپی شارپ

اسناد اسکن شده به چند روش قابل توزیع است. عملکرد PDF کامپکت مجهز به استاندارد از بودن پرونده های PDF اطمینان می دهد. ارسال و دریافت یکنواخت هنگامی که شما حجم زیادی را اسکن می کنید. اسناد، کپی چند کاره شارپ داده ها را بر روی دیسک سخت خود ذخیره می کند و یک URL برای دسترسی و بارگیری داده ها می دهد سپس می توانید از طریق پست الکترونیکی اقدام کنید.
مقصد اسکن چند گانه
عملکرد چندگانه کپی شارپ

عملکرد چندگانه محصول اسکن

این عملکرد به شما امکان می دهد چندین عکس را یکجا اسکن کرده و هر یک به عنوان یک پرونده جداگانه ذخیره کنید.  همچنین می تواند عکس ها را بر روی اسناد برش دهید مانند صفحات مجله و آنها را به عنوان پرونده های جداگانه ذخیره کنید.

عملکرد کارت (چند منظوره)

حداکثر چهار کارت شناسایی یا کارت اعتباری را یکجا اسکن کنید آنها را بر روی صفحه بگذارید و اسکن کنید. طرفهای معکوس برای هر کارت، یک پرونده جداگانه ایجاد میشود که شامل قسمتهای پشت کارت و عقب کارت است.
عملکرد چندگانه کپی شارپ

امنیت شبکه و کنترل دسترسی

رمزگذاری SSL / TSL
مدیریت سیاست های امنیتی (تنظیم سطح HASH)
پشتیبانی SNMPv3
پشتیبانی Kerberos
پشتیبانی از نام انجمن SNMP
IPv6 و IPSec
گواهی های دستگاه
فیلتر آدرس IP
فیلتر آدرس MAC
کنترل درگاه
احراز هویت IEEE802.1X

Link to Public Cloud and Mobile Printing Services

کپی شارپ امکان دسترسی به یک علامت روشن را برای دسترسی آسان به ابر عمومی فراهم می کند.
سرویس هایی مانند Google Drive ™،OneDrive® برای تجارت، SharePoint® آنلاین، جعبه و Dropbox، همچنین از AirPrint و خدمات چاپ تلفن همراه Google Cloud Print ™ پشتیبانی می کند.
نمایندگی شارپ
نمایندگی شارپ

اسناد را از طریق OCR تبدیل کنید

قابلیت OCR در این MFP به شما امکان می دهد یک سند اسکن شده را تبدیل کنید.
در یک فایل PDF قابل جستجو یا در Office Open XML قابل ویرایش (docx، xlsx، pptx) . این بدان معناست که شما می توانید جستجوهای متنی سریع، حتی با اسناد با حجم زیاد انجام دهید و به راحتی می توانید داده های متنی را در برنامه های دیگر کپی و جای گذاری کنید.
فهرست
error: Content is protected !!
Call Now Button