تعمیر پرینتر
شارژ-کارتریج
تعمیر-پرینتر
فروش-پرینتر
فروش-کارتریج

تعمیر پرینتر و شارژ کارتریج در محل

مجموعه شارپ سیستم با بهره مندی از نیروهای متخصص و با تجربه در زمینه تعمیر پرینتر و شارژ کارتریج آماده ارائه خدمات به مشتریان عزیز می باشد.

مزایای همکاری با شارپ سیستم

 • در این مجموعه فقط از قطعات با کیفیت بالا و اصلی استفاده می کنیم.
 • تشخیص علت معیوب بودن دستگاه کاملاً رایگان است.
 • هر یک از متخصصان ما دارای تحصیلات تخصصی و تجربه گسترده در انجام تعمیر پرینتر و شارژ کارتریج هستند.
 • ما برای زمان خود و شما ارزش قائل هستیم، بنابراین انجام خدمات را به تاخیر نمی اندازیم.
 • سیاست قیمت گذاری مقرون به صرفه، که همکاری با ما را آسانتر و سودآورتر می کند.
 • ارسال رایگان پرینتر تعمیر شده با بسته بندی کاملا تخصصی و حمل مطمئن را تا لحظه تحویل ضمانت می کنیم.

جهت مشاوره رایگان و اطلاعات دقیق از هزینه و قیمت تعمیر پرینتر و شارژ کارتریج با ما در تماس باشید.

ده مشکـل رایـج پرینتـر کـه خودتـان میتوانیـد به راحتـی آن را رفـع کنیـد.

اگر در محل کار خود پرینتر دارید ممکن است بعد مدتی متوجه شوید که پرینتر به خوبی عمل چاپ کردن را انجام نمی دهد و یا به طور کلی چاپ نمی کند. این مشکل ممکن است کمی برای شما ناراحت کننده باشد به ویژه زمانی که سند مهمی را بخواهید پرینت بگیرید که موقعیت کاری شما را تحت تاثیر قرار می دهد

در بسیاری از مواقع ممکن است با داشتن اطلاعات کافی بتوانید مشکل را به راحتی رفع کنید که باعث صرفه جویی در زمان و هزینه می شود.

به منظور کمک به شما کاربران عزیز لیست کوتاهی از ده مشکل که ممکن است برای پرینتر شما پیش بیاید و خودتان قادر باشید به راحتی آن را برطرف کنید آورده ایم.

 1. پرینتر نسبت به دستورات چاپی که ارسال میکنید هیچ عکس العملی نشان نمیدهد.
 2. چرا پرینتر پرینت نمیگیرد.
 3. کیفیت چاپ خوب نیست.
 4. امنیت پرینتر به لحاظ درز کردن اطلاعات نامطمئن است.
 5. پرینتر اسکن نمیکند.
 6. کاغذ مچاله میشود.
 7. سرعت چاپ دستگاه پرینتر بسیار آهسته است.
 8. هزینه های چاپ توسط پرینتر زیاد است.
 9. با استفاده از موبایلم نمیتوانم چیزی چاپ کنم.
 10. چاپ کردن اطلاعات مورد نظر از طریق وای فای بسیار زمان بر است.

پرینتر در پاسخ به دستور چاپ، هیچ عکس العملی نشان نمیدهد.

قبل از اینکه به مشکلات پیچیده و عمیق در رابطه با پرینتر فکر کنید، ابتدا دستورالعمل های اولیه برای چاپ توسط پرینتر را بررسی کنید.
برخی از این موارد عبارتند از:
آیا پرینتر روشن است؟
آیا پرینتر کاغذ دارد؟
آیا کابل های برق پرینتر به درستی متصل شده اند؟
آیا ارتباطات وایرلس پرینتر درست کار میکند؟
آیا به تازگی جوهر پرینتر یا کارتریج تونر را بررسی کرده اید؟
در برخی موارد تنها با پیگیری موارد بالا میتوان مشکل خرابی پرینتر را رفع کرد. اگر مشکل خرابی پرینترتان تا اینجا حل نشده ادامه متن را دنبال کنید.

پرینتر پرینت نمیگیرد.

اگر در کنترل پنل، پیام های خطا دریافت میکنید یا احساس میکنید داده شما به درستی به پرینتر منتقل نمیشود توصیه میکنیم روند زیر را در پیش بگیرید.
ابتدا چک کنید که تنظیمات چاپ را درست انتخاب کرده باشید؛ بهتر است این کار را از قبل ارسال فرمان چاپ به پرینتر انجام دهید.
اگر پرینتر شما ارتباط دو طرفه دارد به هشدارهای پرینتر دقت کرده و اطمینان حاصل کنید که قبل از شما فرمان چاپ به پرینتر ارسال نشده باشد. خوشبختانه هشدارهای پرینتر اغلب نشان میدهند که مشکل از کجاست و روش های عیب یابی را نیز توصیه میکنند.
اگر همچنان مشکل حل نشد پرینتر را یک بار خاموش و روشن کرده و مجددا تنظیمات دستگاه را راه اندازی کنید.

کیفیت چاپ خوب نیست.

همه میدانیم کیفیت کاغذی که در پرینتر قرار میدهید بر کیفیت چاپ تاثیرگذار است. در اغلب موارد کاغذی که زمان خرید پرینتر به خریدار داده میشود، به مراتب بسیار با کیفیت تر از کاغذی است که بعدتر برای چاپ به مصرف میرسد. اما در این وضعیت چه کار کنیم؟؟ آیا باید همیشه کاغذ با کیفیت گران قیمت تهیه کرد؟؟
بهترین پیشنهاد در چنین شرایطی این است که تنظیمات پرینتر را برای چاپ با کاغذ جدید تطبیق دهید.
البته بدانید این بدان معنا نیست که تنها تنظیمات پرینتر مهم بوده و دیگر به کیفیت کاغذ توجه نکنید.
به طور کلی منظور این است که هم کاغذ با کیفیت انتخاب کرده و هم تنظیمات پرینتر را با کاغذ جدید تطبیق دهید.
برای مثال اگر میخواهید عکس چاپ کنید یا تنها از یک متن چاپ کاغذی داشته باشید باید تنظیمات پرینتر را مطابق با همان کاغذ تنظیم نمائید.
ضمنا توصیه میکنیم که کاغذها از انواع متفاوت و همچنین کاغذها با برندهای مختلف را همزمان داخل یک پرینتر قرار ندهید.

امنیت پرینتر به لحاظ درز کردن اطلاعات نامطمئن است.

بیشتر تولیدکنندگان دستگاه های پرینتر و کپی، ویژگی را روی دستگاه نصب میکنند که از دستگاه در برابر دسترسی های غیرمجاز محافظت میکند. با اینحال اگر یک سری اقدامات ویژه را انجام ندهید هکرها میتوانند از طریق پرینتر به اطلاعات شما دست یابند. مهمترین اقداماتی که میتوانید بدین منظور انجام دهید تغییر رمز عبور پیش فرض و همچنین نصب آخرین به روزرسانی های امنیتی پرینتر است.

اگر با این تنظیمات آشنا نیستید پیشنهاد میکنیم که حتمن از یک متخصص کمک بگیرید. شخص متخصص در این زمینه، قفل دیجیتالی و همچنین موارد مربوط به تنظیمات امنیتی دستگاه پرینتر شما را بررسی مینماید. همچنین میتوانید از او بخواهید که تنظیمات حالت چاپ محرمانه را (به منظور محافظت از اطلاعات در برابر تهدیدات داخلی احتمالی) برای شما فعال نماید.

جهت مشاوره با متخصصین نمایندگی شارپ سیستم تماس بگیرید.

اسکنر دستگاه پرینتر من دیگر به خوبی قبل کار نمیکند.

زمانی که در عملکرد دستگاه پرینتر همه کاره اختلال ایجاد میشود معمولا مشکل از نرم افزار اسکنر میباشد. برای رفع این مشکل میتوانید نرم افزار پرینتر را مجددا نصب نمائید. چنانچه مشکل حل نشد بخش عیب یابی راهنمای کاربر را مطالعه نموده و یا بصورت آنلاین به وب سایت سازنده پرینتر رفته و مدل دستگاه را خود انتخاب نمائید و به کمک راهنمایی وب سایت سازنده مشکل را رفع کنید. اگر تا این مرحله خرابی پرینتر رفع نگردید احتمال دارد که پرینتر مشکل سخت افزاری داشته و لازم است تا قطعه یا قطعاتی از آن تعمیر یا تعویض گردند.

کاغذ مچاله میشود و به دفعات زیادی کاغذ در پرینتر گیر میکند.

چندین دلیل عمده برای گیر کردن کاغذ در دستگاه پرینتر وجود دارد که عبارتند از: پر شدن سینی کاغذ و اینکه کاغذ به درستی درون دستگاه قرار نگرفته باشد.
بهتر است که قبل از قرار دادن کاغذها درون دستگاه دسته کاغذها را تکان داده تا الکتریسته و همچنین گرد و غبار آنها زدوده شود. زمانی که کاغذها در دستگاه قرار میدهید راهنماها را با کاغذ همسطح نمائید. در صورتی که از کاغذ ضخیم تر استفاده میکنید بهتر است که هر برگه را از طریق سینی بای پس وارد دستگاه نمائید.

سرعت چاپ دستگاه پرینتر بسیار کُند است.

گرچه این مشکل در پرینترهای جوهر افشان به مرور زمان که جوهرشان خشک میشود رایج است، ولی در پرینترهای لیزری هم ممکن است سرعت چاپ کُند شود.
چاپ با کیفیت پایین برای تصاویر با جزییات دقیق و همچنین چاپ با کیفیت بالا برای اسناد متنی سیاه و سفید میتواند منجر به ایجاد اشکال در دستگاه پرینتر گردد. هر چه استانداردهای چاپ کمتر و ساده تر باشد سرعت چاپ بیشتر میشود. همه میدانیم که چاپ دورو نیز میتواند بر سرعت چاپ اثر بگذارد، چرا که برگرداندن کاغذ در دستگاه پرینتر نیز زمان بر است. چنانچه در شرایطی هستید که سرعت از همه چیز برایتان مهم تر میباشد، لذا بهتر است که تنظیمات دستگاه پرینتر را در ساده ترین حالت ممکن قرار دهید.

هزینه چاپ خیلی گران تمام میشود.

قبل از پرداخت هزینه برای مجموعه کارتریج تونر موارد زیر را مد نظر قرار دهید:
آیا عمده اسناد موجود را میتوان با کیفیت پیش نویس چاپ کرد؟
برای چاپ یک سند آیا تمام صفحات آن باید چاپ شود یا تنها به چاپ تعداد کمی از صفحات آن نیاز است؟
کار چاپ باید یک طرفه یا دو طرفه باشد؟
آیا مدل کارتریج جوهر با دستگاه شما سازگار است و اینکه آیا کارتریج جوهر را از فروشگاهی معتبر خریداری کرده اید؟
خوب است بدانید که استفاده از جوهر بی کیفیت منجر به گرفتگی نازل ها و کیفیت پائین چاپ میشود و در نهایت مجبور میشوید دوباره هزینه کرده و جوهر با کیفیت خریداری نمائید.
اطمینان حاصل کنید که همه کاربران دستگاه پرینتر، هنگام چاپ موارد استاندارد را رعایت میکنند.
همچنین توصیه میکنیم که از سیستم مدیریت محتوای الکترونیکی (ECM) استفاده کنید. از طریق این سیستم میتوانید بدون استفاده از کاغذ اسناد را بایگانی و جابجا نمائید.با استفاده از موبایل نمیتوانم پرینت بگیرم.

تقریبا همه شرکت های ساخت پرینتر برنامه ای را منتشر کرده و امکانی را فراهم میکنند تا بتوانید از طریق دستگاه موبایل و به صورت وایرلس اسناد خود را با پرینتر چاپ نمائید. برقراری ارتباط بین موبایل و دستگاه پرینتر وایرلس، حتی به وای فای هم نیازی نداشته و تنها لازمه آن یک دستگاه اَکسِس پوینت بی‌سیم است که به شما امکان میدهد تا نرم افزار لازم را نصب کنید.

اگر برای چاپ با موبایل یا تبلت با مشکل مواجه شدید، چک کنید که نرم افزار و اپلیکیشن به روز بوده و اطمینان حاصل کنید که پرینتر با دستگاه موبایل تان سازگار باشد.

چاپ از طریق وای فای بیش از حد زمان بر است.

اگر سرعت پرینتر از طریق USB خوب است اما هنگام چاپ از طریق وای فای کند میشود، مشکل از پرینتر نیست و این روند انتقال داده است که به کُندی صورت میگیرد. ممکن است که با نزدیک کردن روتر و پرینتر به یکدیگر مشکل حل شود.
اگر نزدیک کردن روتر و چاپگر به هم ممکن نیست موارد زیر را بررسی کنید:
آیا روتر توسط 802.11n از چاپ وای فای پشتیبانی میکند؟
آیا سفت افزار به روزرسانی شده است؟
آیا پرینتر پهنای باند 5GHZ را ارائه میدهد و خودش 2.4GHZ است؟
در چنین شرایطی احتمالا جابجایی به اتصال سیمی و مجددا برگشت به اتصال بی سیم کارساز باشد.
در نهایت اگر هیچ یک از این روشها کارساز نبود و از طرفی هم پرینتر بیشتر از عمر مفیدی که دارد از آن استفاده شده بهتر است که به فکر تهیه یک پرینتر جدید باشید.
چنانچه مشکل پرینتر شما رفع نشده یا مکررا تکرار میشود در چنین مواردی هم توصیه میکنیم که با یک متخصص تعمیر پرینتر در تماس باشید.
خدمات تعمیر انواع برندهای ماشین های اداری شارپ سیستم شامل موارد زیر میباشد:

 • تعمیر پرینتر hp اچ پی

 • تعمیر پرینتر اپسون
  تعمیر پرینتر پاناسونیک
  تعمیر پرینتر توشیبا
  تعمیر پرینتر ریکو
  تعمیر پرینتر زیراکس
  تعمیر پرینتر سامسونگ
  تعمیر پرینتر شارپ
  تعمیر پرینتر کانن canon
  تعمیر انواع پرینتر لیزری و جوهر افشان

تلفن تماس 26722176 – 26722182 021

موبایل 09128809893

فهرست
error: Content is protected !!
Call Now Button